Raskite geriausius darbo 
pasiūlymus užsienyjeBondoJobs – gaukite geriausią darbą užsienyje!

Atrankų ir įdarbinimo agentūra Bondo Jobs sėkmingą savo veiklą vysto nuo 2021. Per šiuos metus įsidarbinti užsienyje mes padėjome šimtams darbo ieškančių žmonių ir galime pasidžiaugti Jų sėkmės istorijomis.

Norime kandidatams pasiūlyti naują ir šiuolaikišką darbo paieškos patirtį, kurios mus išmokė mūsų klientai Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Suomijoje ir Švedijoje. Darbo paieška gali būti pozityvi patirtis grįsta atviru ir nuoširdžiu bendravimu.

Bondo Jobs išskirtinumas - atrankų specialistai. Visi jie yra patys dirbę užsienyje, tad puikiai žino, kas Jums svarbu ir yra pasiruošę atsakyti ir patarti visais kylančiais klausimais.

Bendradarbiaujame su darbo paieškos agentūromis Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Suomijoje ir Švedijoje. Turime daug darbo pasiūlymų. Tikrai išsirinksi!

Kuo galime padėti?

Darbo užsienyje paieškos nėra lengvas kelias, tačiau šiuo keliu eiti bus kur kas lengviau kartu su BondoJobs. Mes galime padėti visais įdarbinimo užsienyje klausimais, jums tik reikia susiekti ir mumis pasitikėti.

  • Tiesiogines darbo sutartis sudarome su darbdaviais Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Suomijoje ir Švedijoje. Tad jei svajojate dirbti venoje iš šių šalių, padėsime įgyvendinti šią svajonę.
  • Garantuojame patikimą, visas socialines garantijas suteiksiantį darbą pasirinktoje užsienio šalyje.
  • Rasime ne tik jums labiausiai tinkantį darbą, bet ir pasirūpinsime apgyvendinimu.
  • Darbą užsienyje surasime tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms. Visai nesvarbu ar dirbti svetur norite vykti vieni, ar su antrąja puse, ar su draugais – visais atvejais gausite geriausius darbo pasiūlymus.

Mūsų įdarbinimo agentūra – svetinga vieta

Visus svarstančius apie galimybę išvykti dirbti į užsienį raginame nebijoti žengti šio žingsnio, nes reikiamą pagalbą visuomet suteiks BondoJobs ekspertų komanda. Atvykite pokalbiui į mūsų svetingą biurą Vilniuje arba suplanuokime virtualų susitikimą jums patogiu laiku. Būkite tikri, vieni kitus suprasime ir svajonių darbą užsienyje būtinai atrasime.

Daugiau
Mažiau
Atsiliepimai