Darbas užsienyje

Darbas užsienyje su apgyvendinimu – ieškantiems geriausio

Darbas užsienyje jau daugelį metų yra labai dažnas pasirinkimas lietuvių tarpe. Tikėtina, jog ir patys esate „ragavę“ šios „duonos“. Jei ne, tai draugų ar artimųjų tarpe tikrai turite ne vieną pavyzdį su sėkmingomis ar, deja, nelabai, darbo užsienyje istorijomis. Darbo pasiūlymai užsienyje lietuvius (o ir kitų šalių piliečius) vilioja dėl įvairių priežasčių. Solidus atlyginimas, kokybiškesnio gyvenimo siekis, noras gyventi šalia svetur įsikūrusių artimųjų ar tiesiog troškimas pakeisti aplinką ir į savo gyvenimą „įpūsti naujų vėjų“ – pagrindinės jų.

Visgi, išlaikant objektyvumą, svarbu pastebėti, jog darbas užsieny, nors ir turi daugybę nenuginčijamų privalumų bei perspektyvų, kelia nemažai rimtų iššūkių, su kuriais bandyti susidoroti išdrįsta ne kiekvienas. Ypač daug kliūčių gali tekti įveikti tiems, kurie užduotį „dirbk užsienyje“ nusprendžia atlikti savarankiškai, neturėdami reikiamų žinių bei patirties.

Nors akį traukia skelbimai, kuriuose siūlomas nemokamas įdarbinimas užsienyje, kartais – net ir su apmokama kelione, rasti patikimą, gerą uždarbį garantuojančią darbo vietą internetu yra iš tiesų sudėtinga. Neretai iš skelbimų gausos nelengva išsirinkti darbo vietą, geriausiai atitinkančią gebėjimus, patirtį bei lūkesčius. O, atrodo, jau radus tinkantį bei patinkantį darbą – susitvarkyti reikiamus įdarbinimo dokumentus ar susitarti dėl priimtino atlyginimo. Be to, išlieka ir nemaža rizika, jog svajonių darbas užsienyje gali nenusisekti. Apgaus, nesumokės, nepateisins lūkesčių: tokios ir panašios dvejonės kankina dažną asmenį, kuriam yra aktualūs darbai užsienyje.

Geriausias sprendimas, kurį, gali priimti visi, norintys rasti darbą užsienyje – kreiptis į ilgametę sėkmingos veiklos šioje srityje patirtį turinčią „BondoJobs“ įdarbinimo ekspertų komandą. Išklausysime Jūsų lūkesčius. Profesionaliai patarsime, kokie darbai užsieny, priklausomai to, ką galite duoti ir ko tikitės iš konkrečios šalies darbo rinkos, Jums yra tinkamiausi. Žinoma, iš tuo metu turimų darbo pasiūlymų užsienyje, pateiksime individualiu atveju tinkamiausią variantą. Ne tik surasime, bet ir užtikrinsime, jog darbas užsienyje, pradedant įdarbinimo formalumais ir baigiant karjeros perspektyvomis, būtų sklandus.

Kodėl „BondoJobs“ darbo pasiūlymai užsienyje – dėmesio vertas pasirinkimas?

Naujausi darbo pasiūlymai užsienyje ir jų pateikimas klientui, atsižvelgiant į individualią situaciją  – mūsų kasdienybė. Daugiau nei 12 metų sėkmingai dirbame šioje srityje, nuolat ieškodami geriausių darbo pasiūlymų užsienio šalyse, visiškai pateisinančių svetur dirbti norinčių poreikius, kurie, kaip žinia, neretai yra labai skirtingi.

„BondoJobs“  komandos tikslas – rasti, kas siūlo darbą užsienyje potencialiems mūsų klientams.  Tačiau mums priimtini tik tokie darbo pasiūlymai užsienyje, kurie užtikrina visas socialines garantijas, solidų atlyginimą, yra perspektyvūs, leidžia mėgautis gyvenimo kokybe ir, ne mažiau svarbu, suteikia galimybę ne tik dirbti, bet ir tobulėti. Prieš pateikdami konkretų pasiūlymą, atidžiai išanalizuojame, kokie tuo metu prieinami darbo skelbimai užsienyje yra tinkamiausi kiekvienam besikreipiančiam.

Garantijos ir perspektyvos, Jūsų laukiančios pasirinkus „BondoJobs“  komandą

  • Įdarbinimas yra įforminamas, pasirašant užsienietišką darbo sutartį, leisiančią jaustis saugiai bei užtikrintai.
  • Jūsų laukia ne tik garantuotas, gerai apmokamas darbas užsienyje, bet ir apgyvendinimas. Komfortiško, kiek įmanoma arčiau būsimos darbo vietos esančio būsto paieška taip pasirūpins mūsų komanda!
  • Išsirinkus geriausiai individualius poreikius bei gebėjimus tenkinantį darbo pasiūlymą, galėsite išvykti taip greitai, kaip tik galite. Įmonės užsienyje, kuris siūlo darbą, įprastai yra pasiruošusios priimti Jus iš karto.
  • „BondoJobs“  darbo pasiūlymai užsienyje apima itin populiarias, ekonomiškai stiprias šalis – Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Kiprą.
  • Mūsų komanda bus Jūsų palydovė ne tik darbo paieškos bei įdarbinimo metu, bet ir jau dirbant užsienyje. Atsakysime į visus kylančius klausimus ir, jei tik prireiks, visuomet suteiksime profesionalią, operatyvią pagalbą.  

Kokiose šalyse Jums gali būti pasiūlytas darbas užsienyje?

Norime atkeipti dėmesį, jog dirbame tik su patikimomis agentūromis užsienyje ir siūlome tiesiogines darbo sutartis su darbdaviais Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje bei Kipre. Kodėl, darbinantis per agentūrą, minėtos šalys – dėmesio vertas pasirinkimas?

Visų pirma, tai – ekonomiškai stiprios valstybės, kurios siūlo puikias darbo sąlygas. Taip pat – ir atlyginimą, leidžiantį ne tik patiems oriai gyventi, bet ir, kas aktualu dažnam dirbti svetur išvykusiam tautiečiui, prisidėti prie Lietuvoje likusių artimųjų finansinės gerovės. Darbo ieškančius maloniai nustebina didelė įvairovė tiek kvalifikuotų, tiek nekvalifikuotų darbų ir, ne mažiau svarbu, draugiškas šių šalių gyventojų požiūris į darbščius atvykėlius.

Galbūt žemiau pateikta informacija padės lengviau apsispręsti, kuri šalis yra tinkamiausia būtent Jums?

  • Darbas Vokietijoje – dažnas lietuvių pasirinkimas. Jei esate atsakingi, darbštūs bei stropūs, atvykę į šią šalį, džiaugsitės ne tik puikiu darbu, bet ir dosniu atlygiu. Svarbu pastebėti, kad Vokietijoje, lyginant su kitomis Europos valstybėmis, atlyginimas – vienas didžiausių. Tad, jei nevengiate dirbti ir norite užsidirbti, Vokietija – neabejotinai Jūsų šalis!
  • Darbas Olandijoje idealiai tinka tiems, kurie ieško ne tik gerai apmokamo darbo, bet ir nori gyventi vienoje laimingiausių užsienio šalių. Čia Jūsų laukia atpalaiduojanti atmosfera, atsakingas požiūris į darbuotoją ir kokybiškas gyvenimas. Tai yra – viskas, ko reikia, jog Jūsų projektas „darbas užsienyje“ virstų sėkminga asmenine patirtimi ar net sėkmės istorija, įkvepiančia kitus darbo ieškančiuosius. 
  • Darbas Belgijoje – itin populiarus pasirinkimas Lietuvių tarpe. Geras pragyvenimo lygis, aukšta darbo kultūra ir didelės algos, visą tai rasite įsidarbinę Belgijoje.
  • Darbas Kipre ypatingai vilioja tuos, kurie nori ne tik užsidirbti, bet ir patirti nuotykių. Nors šioje šalyje galima dirbti ištisus metus, Kipras tobulai tinka tiems, kuriuos domina sezoninio darbo pasiūlymai užsienyje. Dirbkite, užsidirbkite ir tuo pačiu atostogaukite: tikrų tikriausias svajonių darbas užsienyje, tiesa?

 

Kokį darbą užsienyje galime Jums pasiūlyti?

Mūsų siūlomas darbas užsienyje patrauklus ne tik geografiniu (darbo pasiūlymai skirtingose šalyse) atžvilgiu, bet ir darbo pasiūlymų įvairiose srityse gausa. Atsižvelgdami į turimą kvalifikaciją, patirtį ir kitus, asmeniškai svarbius kriterijus, galite rinktis, kurie siūlomi darbai  gamybos, logistikos, viešbučių, maitinimo, žemės ūkio, statybų ar kitame sektoriuje Jums yra tinkamiausi.

Ar man tiks darbas užsienyje? Ar sugebėsiu perprasti naujo darbo specifiką, adaptuotis kolektyve, o kartu – ir svetimoje šalyje? Tai – vieni pagrindinių klausimų tų, kuriuo domina gyvenimas ir darbas užsienyje. Mūsų atsakymas į tokius ir panašius klausimus yra labai paprastas. „BondoJobs“ darbo pasiūlymai užsienyje tinka visiems, norintiems dirbti, užsidirbti bei, susipažįstant su nauja šalimi,  praplėsti akiratį.

Svarbu atkreipti dėmesį, jog mūsų turimi darbo pasiūlymai užsienyje (Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre) yra skirti tiek moterims, tiek vyrams, tiek poroms. Be to, pasirinkus bendradarbiavimą su „BondoJobs“  įdarbinimo profesionalų komanda, Jums gali būti pasiūlytas tiek trumpalaikis sezoninis darbas užsienyje, tiek ir pastovus karjeros variantas. Viskas priklauso tik nuo Jūsų norų ir galimybių. Tai yra – sprendimo, kiek laiko ketinate dirbti ir gyventi svečioje šalyje.

 

Darbas užsienyje moterims

Užsienio valstybių darbo rinkoje, moterys, priklausomai nuo išsilavinimo, turimų kompetencijų, profesinių įgūdžių bei sukauptos patirties, yra laikomos lygiavertėmis vyrams. Tai yra joms sudaromos tokios pačios darbo sąlygos, užtikrinamos visos socialinės garantijos ir mokamas sąžiningas atlyginimas.

Visgi, moterys, kurias domina darbas užsienyje, neretai yra suinteresuotos fiziškai lengvesnėmis, aukštos kvalifikacijos ir analogiškos patirties nereikalaujančiomis darbo vietomis. Tokių pasiūlymų netrūksta, pavyzdžiui, Vokietijos ar Olandijos fabrikuose, sandėliuose.

Džiugu, jog moterys, „nesiversdamos per galvą“, tai yra darydamos tai, ką pajėgia ir sugeba, gali pačios susikurti stiprų materialinį pagrindą ar įnešti svarų indėlį į bendrą šeimos biudžetą.

Darbas užsienyje vyrams

Mūsų partneriai užsienio šalyse visada laukia fiziškai stiprių, motyvuotų sąžiningai, atsakingai dirbti bei, žinoma, solidžiai užsidirbti vyrų. Šiai darbuotojų kategorijai nuolat turime patrauklių darbo pasiūlymų gamybos, sandėliavimo, taip pat – logistikos srityse.

Tiesa, kelias į laisvas pozicijas logistikos sektoriuje dažniausiai prieinamas asmenims, turintiems bent B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. O, turint teisę valdyti C ar CE kategorijos transporto priemones – tampama dar labiau konkurencingu darbo rinkos dalyviu. Vyrams neretai praverčia ir aukštuminio krautuvo vairuotojo teisės: tokių darbo skelbimų užsienyje mūsų duomenų bazėje atsiranda nuolat.

Darbas užsienyje poroms

Poros, nusprendusios vykti į užsienyje kartu, neretai pageidauja dirbti toje pačioje vietoje. Bene tinkamiausi darbo pasiūlymai užsienyje poroms, kurių nuolat turime – tai darbas fabrikuose, sandėliuose. Čia netrūksta įvairių skirtingų darbo pozicijų, tad fiziškai lengvesnės užduotys gali būti patikėtos moterims, o reikalaujančios daugiau ištvermės – vyrams.

Darbas užsienyje be kalbos

Vietinės tos šalies kalbos mokėjimas, natūralu, yra didelis pliusas tiek siekiant karjeros, tiek adaptuojantis kolektyve bei bendruomenėje, kurioje gyvena. Visgi, įmonės, kurios siūlo darbą užsienyje, pavyzdžiui, Vokietijoje, iš kandidatų nereikalauja vokiečių ar, kalbant apie Nyderlandus, olandų kalbos. Išimtis – specifinės veiklos sritys ar aukštos kompetencijos reikalaujančios pareigos. Daugumoje Europos valstybių puikiai apsieisite su anglų kalba.

Galimybę vykti dirbti į užsienį atmetate, nes negalite pasigirti puikiomis anglų kalbos žiniomis? Ir vėl skubame nuraminti! Mes galime pasirūpinti ir tuo, jog užsienio darbo rinkoje sėkmingai įsitvirtintų angliškai nekalbantys ar vos minimalius kalbos pagrindus turintieji. Daugiausiai darbo pasiūlymų be kalbos mokėjimo turime fabrikuose ar sandėliuose. Darbo pobūdis šiose srityse nereikalauja didelių komunikacinių įgūdžių ar tiesioginio bendravimo, pavyzdžiui, su klientais. Darbo instrukcijas, tai yra, ką ir kaip daryti, vadovas ir bendradarbiai  Jums perteiks elementariomis frazėmis, kurias, neabejojame, tikrai suprasite.

 Jei domina darbas užsienyje ar tiesiog turite su šia tema susijusių klausimų, kreipkitės į „BondoJobs“! Aptarsime Jūsų lūkesčius, įvertinsime galimybes ir kibsime Jums į tinkamiausio darbo paieškas.

Daugiau
Mažiau