Darbas užsienyje

Darbas užsienyje su apgyvendinimu – ieškantiems geriausio

Darbas užsienyje jau daugelį metų yra labai dažnas pasirinkimas lietuvių tarpe. Į svečias šalis lietuviai traukia dirbti dėl daugelio priežasčių – solidaus atlyginimo, kokybiškesnio gyvenimo, norėdami gyventi šalia svetur įsikūrusių artimųjų ar tiesiog trokšdami pakeisti aplinką ir į savo gyvenimus įpūsti naujų vėjų.

Tačiau svarbu pastebėti, kad nors darbas užsienyje turi daugybę privalumų bei galimybių kartu iškyla ir nemažai kliūčių. Neretai yra sunku susirasti sau geriausiai tinkamą darbą, susitvarkyti reikalingus dokumentus ar susitarti dėl labiausiai tenkinančio atlygio.  Be to, išlieka ir nemaža rizika, kad darbas užsienyje gali nenusisekti – apgaus, nesumokės, nepateisins lūkesčių. Tad geriausia, ką gali padaryti visi norintys dirbti užsienyje – kreiptis į daugiametę patirtį turinčią BondoJobs ekspertų komandą. Išklausysime, patarsime, surasime, ir užtikrinsime, kad darbas užsienyje būtų sklandus bei perspektyvus!

Darbo pasiūlymai užsienyje: garantijos ir perspektyvos

Darbo pasiūlymai užsienyje – mūsų kasdienybė. Daugiau nei 12 metų dirbame šioje srityje ir nuolat ieškome geriausių darbo pasiūlymų užsienio šalyse, pilnai pateisinančių visų norinčių dirbti svetur poreikius. Mūsų tikslas – tik tokie darbo pasiūlymai užsienyje, kurie turėtų visas garantijas, leistų mėgautis gyvenimo kokybe, solidžiu atlyginimu, būtų perspektyvūs ir suteiktų galimybę ne tik dirbti, bet ir tobulėti. Kokios garantijos ir perspektyvos jūsų laukia pasirinkus BondoJobs komandą?

  • Pasirašysite užsienietišką darbo sutartį, kuri leis jaustis saugiai bei užtikrintai.
  • Jūsų laukia ne tik darbas užsienyje, bet ir apgyvendinimas, kuo taip pat pasirūpins mūsų komanda,
  • Išsirinkus labiausiai tenkinantį darbo pasiūlymą galėsite išvykti taip greitai, kaip įmanoma, nes darbdaviai bus pasiruošę jus priimti iš karto.
  • Darbui galite rinktis itin populiarias, ekonomiškai stiprias šalis – Vokietiją, Olandiją, Kiprą ir kt.
  • Mūsų komanda bus jūsų palydovė tiek įdarbinimo metu, tiek jau dirbant užsienyje – atsakysime į visus kylančius klausimus ir jei tik prireiks, visuomet padėsime.

Kokiose šalyse galite įsidarbinti?

Darbas užsienyje pasirinkus mus gali būti labai įvairus. Mūsų siūlomi darbo pasiūlymai užsienio šalyse apima daugelį sričių – gamybos, logistikos, viešbučių, maitinimo, žemės ūkio, statybos ir kt. Tad rasime jums tokį darbą, kuris geriausiai atitiks jūsų kvalifikaciją bei norus.

Svarbu pažymėti, kad dirbame su patikimomis agentūromis užsienyje ir siūlome tiesiogines darbo sutartis su darbdaviais Vokietijoje, Olandijoje bei Kipre. Kodėl darbui užsienyje verta rinktis šias šalis? Visų pirma tai – ekonomiškai stiprios šalys, kurios siūlo puikias darbo sąlygas ir oriai gyventi leidžiančius atlyginimus. Taip pat šios šalys yra itin draugiškos darbštiems atvykėliams, o tiek kvalifikuotų, tiek nekvalifikuotų darbų pasirinkimas – labai gausus. Kuri šalis yra tinkama jums?

  • Darbas Vokietijoje – dažnas lietuvių pasirinkimas. Jei esate atsakingi, darbštūs bei stropūs, atvykę į šią šalį džiaugsitės ne tik puiku darbu, bet ir dosniu atlygiu. Svarbu pastebėti, kad Vokietijoje yra mokami vieni didžiausių atlyginimų. Tad jei nevengiate dirbti ir norite užsidirbti, Vokietija – jūsų šalis.
  • Darbas Olandijoje – idealiai tinka tiems, kas ieško ne tik gero darbo, bet ir nori gyventi vienoje laimingiausių užsienio šalių. Čia atpalaiduojanti atmosfera, atsakingas požiūris į darbuotoją ir kokybiškas gyvenimas – viskas, ko reikia jūsų sėkmingai istorijai užsienyje.
  • Darbas Kipre ypatingai vilioja tuos, kurie nori ne tik užsidribti, bet ir patirti nuotykių. Kipras tobulai tinka sezoniniam darbui, nors šioje šalyje galima dirbti ir ištisus metus. Dirbkite, užsidirbkite ir kartu atostogaukite – tikras svajonių darbas užsienyje, tiesa?

Kam skirti darbo pasiūlymai užsienyje?

Ar man tiks darbas užsienyje? Ar tikrai sugebėsiu? Vieni pagrindinių klausimų, kuriuos užduoda svarstantys apie galimybę dirbti ir gyventi užsienio šalyje. Atsakymas į šiuos klausimus itin paprastas – darbas užsienyje tinka absoliučiai visiems, norintiems dirbti, užsidirbti ir praplėsti savo akiratį.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad BondoJobs darbo pasiūlymai užsienyje skirti tiek moterims, tiek vyrams, tiek poroms. Be to, pasirinkus mus jums gali būti surastas ir sezoninis darbas užsienyje, ir pastovus – viskas priklauso nuo to, kiek planuojate dirbti ir gyventi svečioje šalyje.

Baiminatės vykti dirbti į užsienį, nes nemokate anglų kalbos? Vykite šias baimes šalin, nes pasirūpinsime tuo, kad ir nemokantys anglų kalbos sėkmingai įsitvirtintų užsienio darbo rinkoje. Kreipkitės į mus, aptrakime jūsų lūkesčius ir kibsime į darbus!

Daugiau
Mažiau