Darbas Vokietijoje

Darbas Vokietijoje – įgyvendinkite savo svajonę

Darbas Vokietijoje tiek Lietuvos, tiek kitų šalių piliečių tarpe yra neretai įvardijama kaip viena patraukliausių uždarbio ir karjeros galimybių. Tokios tendencijos priežasčių toli ieškoti nereikia. Lyginant su kitomis Europos šalimis, Vokietijos ekonomika yra viena stipriausių, nedarbo lygis – vienas žemiausių, o minimalus atlyginimas – vienas didžiausių. Ne mažiau svarbus faktas, jog darbštūs, punktualūs, tvarkingi bei atsakingi vokiečiai itin vertina tokiomis pat savybėmis pasižyminčius darbuotojus, atvykusius dirbti iš svečių šalių. Tad darbas Vokietijoje garantuoja ne tik tokias pačias socialines garantijas, kurias turi vietiniai dirbantieji, bet ir visapusišką pagalbą integruojantis į darbo rinką. Ko daugiau gali reikėti žmogui, norinčiam dirbti bei užsidirbti!

Darbas Vokietijoje – ir Jūsų  asmeninė patirtis, o gal – siekiamybė? Įvertinę galimybes, kurias suteikia darbo pasiūlymai Vokietijoje, matote save vienoje ar kitoje pozicijoje, tačiau susiduriate su abejonėmis, ar  Jums pavyks? Galbūt trūksta žinių, nuo ko pradėti darbo paieškas? O gal skelbimai, kuriuose yra siūlomas darbas Bremene, Hamburge, Miunchene ir kituose Vokietijos miestuose kelia abejonių dėl patikimumo? Nemokate vokiečių kalbos, tad baiminatės, jog ne tik nerasite darbo, bet pražūsite tokioje didelėje šalyje? Tiesiog trūksta profesionalios, naujausios informacijos apie Vokietijos darbo rinkos tendencijas, kurios remiantis, galėtumėte priimti objektyvų sprendimą, ar darbas Vokietoj – geriausia alternatyva Jūsų atveju?

Jei klausimų yra daugiau nei atsakymų, tačiau darbai Vokietijoje Jus vis vien domina, kreipkitės į  „BondoJobs“ ir patikėkite visus rūpesčius, susijusius su darbo paieška bei įdarbinimo formalumų tvarkymu mūsų komandai. Mes suteiksime visą reikalingą profesionalią pagalbą ir užtikrinsime, jog darbas Vokietijoje pateisintų (ar net pranoktų!) turimus lūkesčius. Kreipkitės į mus jau dabar ir galbūt jau visai netrukus galėsite vykti dirbti į savo svajonių šalį.

Darbai Vokietijoje – skirtingų poreikių turintiems asmenims

Jei jau spėjote peržvelgti, kokie naujausi darbo pasiūlymai Vokietijoje yra pateikti mūsų interneto svetainėje, tikriausiai akį patraukė karjeros galimybių gausa. Nesvarbu, kokį išsilavinimą ir profesinius įgūdžius turite, ar galite pasigirti turtingu patirties „bagažu“, ar, priešingai, darbo rinkoje esate visiškai „žalias“: gerai apmokamas  darbas Vokietijoje yra pasiekiamas visiems, kas nori įsidarbinti šioje šalyje – tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms.

Svarbu paminėti, jog bendradarbiaujame tik su patikimomis agentūromis, veikiančiomis skirtinguose Vokietijos mietuose. Tad galite būti tikri, jog, kreipusis „BondoJobs“ komandą, Jums bus pateikti tik legalūs, visas socialines garantijas užtikrinantys darbo pasiūlymai Vokietijoje, įvairiose srityse logistikoje, gamyboje, statybose ir kt.).

Taip pat norime atkreipti dėmesį, jog darbas Vokietijoje gali būti tiek sezoninis, tiek pastovus. Priklausomai nuo to, kokiam laikotarpiui planuojate atvykti į šią šalį, mes Jums parūpinsime norimą darbą. Be to, ne tik surasime darbo vietą, bet ir padėsime išspręsti visus, su apgyvendinimu susijusius klausimus. Dirbame tam, jog gyvenimas ir darbas Vokietijoje Jums nesukeltų jokių papildomų rūpesčių!

 

Darbas Vokietijoje moterims

Nors visiškai palaikome lygių galimybių idėjas, natūralu, jog moterys dažnai ieško fiziškai lengvesnio, tačiau, žinoma, taip pat gerai apmokamo darbo. Juk šiandieninėje visuomenėje įprasta, jog moterys įneša lygiavertį finansinį indėlį į šeimos biudžeą, o, susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, kartais turi tapti ir vieninteliu šeimą išlaikančiu žmogumi.

Remiantis mūsų klienčių patirtimi, galima išskirti tendenciją, jog moterys, nusprendusios dirbti Vokietijoje, labai dažnai sėkmingai įsitvirtina sandėliavimo ir gamybos sektoriuose bei renkasi darbą įvairiuose pramonės centruose. Tokie darbo pasiūlymai Vokietijoje garantuoja ne tik puikias darbo sąlygas, bet ir dosnų, adekvatų išdirbam laikui bei pasiektiems rezultatams, atlyginimą.

Žinoma, moterims visada atviri ir aukštesnės kvalifikacijos, specifinių įgūdžių reikalaujantys bei geras karjeros perspektyvas garantuojantys darbai Vokietijoj.

Darbas Vokietijoje vyrams

Ne paslaptis, jog būtent vyrai, norėdami užtikrinti savo šeimos finansinę gerovę ar susikurti tvirtą materialinį pagrindą savarankiškam gyvenimui, dažniau priima sprendimą išvykti dirbti į užsienį. Kai darbai Vokietijoje ar kitoje užsienio šalyje pateisina turėtus lūkesčius, iš Lietuvos išvykti antrajai pusei ar net visai šeimai yra gerokai drąsiau.

Kalbant apie darbą Vokietijoje, motyvuotiems, darbštiems, fiziškai stipriems vyrams visuomet atviros įvairios pozicijos sandėliavimo, gamybos ir logistikos sektoriuose. Kaip žinia, logistika ؎ viena iš geriausiai apmokamų sričių. Tiesa, svarbu akcentuoti, jog, norint kandidatuoti į laisvas pozicijas logistikos srityje, reikia turėti bent B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Vairuotojo pažymėjimas neretai įvardinamas ir kaip vienas iš privalumų kandidatams, norintiems įsidarbinti pozicijoje, iš pažiūros nieko bendro neturinčia su vairavimu.

Vyrams, turintys ne tik B, bet ir C arba CE kategorijas, atsiveria dar didesnes galimybes ir finansinę laisvę suteikiančių darbų įvairovė. Praverčia ir aukštuminio krautuvo vairuotojo teisės: darbo pasiūlymų Vokietijoje šioje pozicijoje turime gana dažnai.

Darbas Vokietijoje poroms

Jei į Vokietiją norite išvykti dirbti ne vienas, o su savo antrąją puse, ieškosime galimybės pateikti abiems priimtiną darbo pasiūlymą. Poroms bene tinkamiausi darbai Vokietijoje yra siūlomi įvairiuose fabrikuose ar sandėliuose, kuriuose moterys gali dirbti šiek tiek lengvesnį darbą. Tuo tarpu vyrai savo įgūdžius pritaiko ten, kur reikia daugiau fizinės jėgos ir ištvermės.

Darbas Vokietijoje be kalbos? Misija įmanoma!

Dažnai nuo darbo Vokietijoje ar bet kokioje kitoje užsienio valstybėje sulaiko kalbos barjeras. Manoma, kad, nemokant vokiečių kalbos, sėkmingai įsitvirtinti šioje šalyje nėra įmanoma. O jei dar ir anglų kalbos žinios „šlubuoja“, tuomet darbas Vokietijoje tegali būti tolima, sunkiai pasiekiama svajonė! Ar tokie nuogąstavimai turi pagrindą?

Žinoma, komunikacija – svarbi sąlyga, kalbant apie integraciją tiek darbo rinkoje, tiek socialinėje erdvėje.  Visgi, džiaugiamės galėdami teigti, jog uždarbio galimybės Vokietijoje yra atviros ir be kalbos (ne tik vokiečių, bet ir anglų) mokėjimo.

Aišku, kandidatuojant į laisvas pozicijas, pavyzdžiui, turizmo ar klientų aptarnavimo sektoriuose, kalbos mokėjimas tampa vienu pagrindinių įrankių, kurio pririekia tiesioginių funkcijų atlikimui. Tačiau, pavyzdžiui, didelė dalis darbdavių vokiečių ar anglų kalbos mokėjimo būtinybės nenurodo  norintiems dirbti fabrikuose ar sandėliuose, pozicijose, nereikalaujančiose specifinių gebėjimų. Vadovas ir bendradarbiai, priimdami žmogų be kalbos žinių, yra pasirengę padėti jam perprasti tiek darbo specifiką, tiek sėkmingai adaptuoti kolektyve.

Aišku, bent minimalios vokiečių ar anglų kalbos žinios tikrai praverčia ir padeda sėkmingai kopti karjeros laiptais. Teigiama mūsų klientų praktika rodo, jog, turint noro ir užsispyrimo, daugelis lietuvaičių įveikia kalbos barjerą ir gali džiaugtis dar didesnėmis karjeros galimybėmis Vokietijos darbo rinkoje. 

Darbas Vokietijoje: kodėl verta įsidarbinti?

Vis dar kankina abejonės, ar darbas Vokietijoje – tikrai geras sprendimas? Niekaip nepavyksta apsispręsti, kurios Europos valstybės kryptimi „pakelti sparnus“? Galbūt Jūsų apsisprendimą palengvins kelios, žemiau pateiktos priežastys, patvirtinančios faktą, jog darbas Vokietijoje – įvairiais aspektais patraukli uždarbio ir karjeros galimybė.

  • Solidus minimalus atlygis. Svarbu pažymėti, kad dirbdami ir gaudami minimalų atlygį, Vokietijoje gyvensite oriai. Galėsite įsigyti ne tik būtiniausių prekių, sumokėti mokesčius ar nusiųsti tam tikrą pinigų sumą Lietuvoje likusiems artimiesiems, bet ir leisite sau pasilepinti, pavyzdžiui, pasimėgauti gardžia vakariene ar išvykti atostogų norima kryptimi.

Remiantis statistiniais duomenimis, nuo 2022 m. sausio minimalus atlygis Vokietijoje yra 9,35 €/h. Siekiama, kad nuo 2022 m. liepos 1 d. šis atlygis būtų 10,45 €/h. Žinoma, darbas Vokietijoje motyvuotiems, darbštiems žmonėms leidžia užsidirbti gerokai daugiau, nei tik minimalų atlyginimą. Daugelyje įmonių Vokietijoje darbuotojams sudaromos sąlygos dirbti viršvalandžius, kurie apmokami didesniu tarifu. Įvairios motyvavimo priemonės taikomos ir darbuotojams, sėkmingai vykdantiems iškeltus tikslus. O, turint aukštesnę kvalifikaciją ar solidžią darbo patirtį, uždarbio „lubos“ tampa dar aukštesnės.

  • Mažas bedarbių skaičius. Nedarbo lygis Vokietijoje jau daugelį metų yra vienas žemiausių Europoje. Ką tai atskleidžia? Ši tendencija liudija teisingą požiūrį į darbuotoją, kokybiškas darbo sąlygas ir dideles profesines perspektyvas. Vokietijos darbo rinka atvira ne tik savo šalies piliečiams, bet ir atvykėliams iš kitų šalių, tarp jų, žinoma, ir Lietuvos.
  • Draugiškos kainos. Daugelis mano, kad tokioje ekonomiškai stiprioje šalyje kaip Vokietija, viskas kainuoja kur kas brangiau. Mitas! Nei maisto, nei kitų produktų kainos Vokietijoje tikrai „nesikandžioja“, tad, dirbant šioje šalyje, tikrai galima mėgautis kokybišku gyvenimu. Ne paslaptis, jog dažnas tautietis, grįždamas pasisvečiuoti į gimtinę, ir savo artimuosius pradžiugina gausiomis lauktuvėmis, kurių kainos lyginant su mūsų parduotuvių lentynose esančiomis, būna gerokai mažesnės.
  • Tolerantiškas požiūris. Darbas Vokietijoje – vienas populiariausių pasirinkimų ne tik tarp lietuvaičių, bet ir tarp kitų užsienio šalių gyventojų. To priežastis – faktas, jog Vokietija yra itin atvira bei draugiška darbštiems atvykėliams iš svetur. Tai leidžia džiaugtis ne tik geromis darbo sąlygomis ir lengvesne adaptacija kolektyve, bet ir šiltu priėmimu visoje bendruomenėje.

Kokie darbai Vokietijoje jums yra priimtiniausi? Kada ir su kuo norėtumėte išvykti dirbti į šią šalį? Susiekite su mumis, išsakykite savo norus bei lūkesčius ir netrukus Jūsų gyvenimus pakeis gerai apmokamas, individualius pageidavimus atitinkantis darbas Vokietijoje!

Daugiau
Mažiau