Darbas Vokietijoje

Darbas Vokietijoje – įgyvendinkite savo svajonę

Darbas Vokietijoje neretai įvardijamas kaip vienas geidžiamiausių. Taip yra todėl, nes lyginant su kitomis Europos šalimis Vokietijos ekonomika yra viena stipriausių, nedarbo lygis – vienas mažiausių, o minimalus atlyginimas – vienas didžiausių. Be to, darbštūs, punktualūs bei atsakingi vokiečiai itin vertina tokius pat darbuotojus atvykusius iš svečių šalių, kuriuos su malonumu integruoja į darbo rinką ir suteikia visas socialines garantijas.

Darbas Vokietija – ir jūsų siekiamybė? Norėtumėte dirbti ir įsitvirtinti šioje šalyje, tačiau baiminatės, kad nepavyks? Galbūt nežinote, nuo ko pradėti darbo paieškas, nemokate vokiečių kalbos ir apskirtai turite mažai informacijos apie Vokietijos darbą rinką? Patikėkite šiuos ir kitus rūpesčius BondoJobs komandai. Mes suteiksime visą reikalingą pagalbą ir užtikrinsime, kad darbas Vokietijoje pateisintų turimus lūkesčius. Kreipkitės į mus ir visai netrukus išvykite dirbti į savo svajonių šalį.

Darbai Vokietijoje – visų poreikiams

Darbai Vokietijoje, kuriuos jums gali pasiūlyti BondoJobs komanda yra labai įvairūs. Svarbu pastebėti, kad bendradarbiaujame tik su patikimomis agentūromis veikiančiomis skirtinguose Vokietijos mietuose ir siūlome tiesiogines darbo sutartis įvairiose srityse – logistikoje, gamyboje, statybose ir kt. Tad darbas Vokietijoje yra pasiekiamas visiems, kas nori įsidarbinti šioje šalyje – tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms.

Darbas Vokietijoje moterims. Reikėtų išskirti, kad moterys Vokietijoje labai dažnai įsitvirtina sandėliavimo ir gamybos sektoriuose ir renkasi darbą įvairiuose pramonės centruose, kur ne tik džiaugiasi puikiomis darbo sąlygomis, bet ir dosniu atlyginimu.

Darbas Vokietijoje vyrams. Vyrai šioje šalyje visuomet yra laukiami sandėliavimo, gamybos ir logistikos sektoriuose. Derėtų akcentuoti, kad norint įsidarbinti gerai apmokamoje logistikos srityje reikia turėti bent B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, o jei jūsų vairuotojo pažymėjime yra ir C arba CE kategorijos, tuomet džiaugsitės dar didesnes galimybes ir finansinę laisvę suteikiančiu darbu.

Darbas Vokietijoje poroms. Jei į Vokietiją norite išvykti dirbti su savo antrąją puse, tuomet rasime abiems pusėms tinkantį darbą. Poros yra laukiamos ir labai dažnai įsidarbina įvairiose fabrikuose ar sandėliuose, kur moterys gali dirbti šiek tiek lengvesnį darbą, o vyrai savo įgūdžius pritaiko ten, kur reikia daugiau fizinės jėgos.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad darbas Vokietijoje gali būti ir sezoninis, ir pastovus. Priklausomai nuo to, kokiam laikui planuojate atvykti į šią šalį, mes jums parūpinsime norimą darbą. Be to, ne tik surasime darbo vietą, bet ir padėsime apgyvendinimo klausimais, tad gyvenimas ir darbas Vokietijoje jums nesukels jokiu papilomų rūpesčių.

Darbas Vokietijoje be kalbos? Įmanoma.

Dažniausiai nuo darbo Vokietijoje sulaiko kalbos barjeras. Manoma, kad nemokant vokiečių kalbos sėkmingai įsitvirtinti šioje šalyje neįmanoma. O jei ir anglų kalbos žinios šlubuoja, tuomet apie darbą Vokietijoje daugelis nė nesvajoja. Čia reikėtų pažymėti, kad darbas Vokietijoje be kalbos tikrai įmanomas. Daugelis darbdavių vokiečių ar anglų kalbos nereikalauja nei darbui fabrikuose, nei dirbant sandėliuose. Žinoma, bent minimalios vokiečių ar anglų kalbos žinios tikrai praverčia ir padeda kopti karjeros laiptais. Tačiau praktika rodo, kad turint noro ir užsispyrimo daugelis lietuvaičių įveikia kalbos barjerą, o tuomet jiems atsiveria dar didesnės galimybės Vokietijos darbo rinkoje. 

Darbas Vokietijoje: kodėl verta įsidarbinti?

Darbas Vokietijoje jūsų tikrai neapvils dėl tam tikrų priežasčių, kurias verta žinoti prieš išvykstant dirbti į šią šalį:

  • Solidus minimalus atlygis. Svarbu pažymėti, kad dirbdami ir gaudami minimalų atlygį Vokietijoje gyvensite oriai, leisite sau pasimėgauti gardžia vakariene ar susiplanuosite atostogas norima kryptimi – nuo 2022 m. sausio minimalus atlygis Vokietijoje yra 9,35 €/h. Siekiama, kad nuo 2022 m. liepos 1 d. šis atlygis būtų 10,45 €/h.
  • Mažas bedarbių skaičius. Nedarbo lygis Vokietijoje jau daugelį metų yra vienas žemiausių Europoje. Ką tai atskleidžia? Teisingą požiūrį į darbuotoją, kokybiškas darbo sąlygas ir dideles darbo perspektyvas.
  • Draugiškos kainos. Daugelis mano, kad tokioje ekonomiškai stiprioje šalyje kaip Vokietija viskas kainuoja kur kas brangiau. Tačiau čia reikėtų pažymėti, kad Vokietijoje kainos tikrai „nesikandžioja“, tad dirbant šioje šalyje tikrai galima mėgautis kokybišku gyvenimu.
  • Tolerantiškas požiūris. Darbas Vokietijoje – vienas populiariausių pasirinkimų ne tik tarp lietuvaičių, bet ir tarp kitų užsienio šalių gyventojų. Todėl Vokietija yra itin atvira bei draugiška darbštiems atvykėliams, kas leidžia džiaugtis ne tik geromis darbo sąlygomis, bet ir šiltu priėmimu.

Kokie darbai Vokietijoje jums yra priimtiniausi? Kada ir su kuo norėtumėte išvykti dirbti į šią šalį? Susiekite su mumis, išsakykite savo norus bei lūkesčius ir netrukus jūsų gyvenimus pakeis kokybiškas darbas Vokietijoje. 

Daugiau
Mažiau