Darbas Olandijoje

Darbas Olandijoje – įsitvirtinkite vienoje laimingiausių šalių

Darbas Olandijoje tikrai nenuvils tų, kurie nori dirbti ir įsitvirtinti vienoje laimingiausių pasaulio šalių. Atpalaiduojanti atmosfera, besišypsantys žmonės, žemas bedarbystės lygis, vienas didžiausių minimalių atlyginimų Europos Sąjungoje ir tai tik keletas priežasčių, kodėl verta rinktis darbą Nyderlanduose.

Kaip tik šiuo metu jus domina darbo pasiūlymai Olandijoje? Norite susirasti gerai apmokamą darbą šioje šalyje, bet nežinote nuo ko pradėti? Visų pirma susiekite su BondoJobs komanda, kartu aparsime jūsų lūkesčius, apžvelgsime darbo pasiūlymus ir rasime jums tinkamiausią darbą vienoje laimingiausių pasaulio šalių.

Darbo pasiūlymai Olandijoje – įvairus pasirinkimas

Darbo pasiūlymai Olandijoje vilioja tiek puikiomis darbo sąlygomis, tiek dosniu atlyginimu. Tačiau labai dažnai patiems susirasti darbą Nyderlanduose yra gan nelengva – iškyla įvairių biurokratinių sunkumų, nesusišnekėjimo problemų ir kitų nesklandumų. Tad tam, kad būtų išvengta šių rūpesčių geriausia darbo paieškas Olandijoje patikėti profesionalams, ką mielai atliks BondoJobs komanda. Svarbu pabrėžti, kad su Olandijos darbo rinka dirbame ne vienerius metus, bendradarbiaujame su patikimomis šios šalies agentūromis ir savo klientams siūlome tiesiogines darbo sutartis.

Koks darbas Olandijoje jūsų laukia? Viskas priklauso nuo jūsų norų bei poreikių. Mūsų siūlomi darbo pasiūlymai Olandijoje yra labai įvairūs, tačiau logistikos, transporto bei gamybos sritys yra vienos populiariausių ir darbo pasiūlymų čia galima rasti daugiausiai. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad tiek moterys, tiek vyrai labai dažnai renkasi darbą Olandijos fabrikuoseir sandėliuose. Pagrindinės to priežastys – įvairiapusis, lengvai išmokstamas darbas ir geras atlyginimas. Moterys Olandijos fabrikuose gali dirbti pakuotojomis, prekių surinkėjomis, pagalbinėmis darbuotojoms ar kitokį darbą, nereikalaujantį daug fizinių jėgų. Darbas Olandijoje vyrams yra itin palankus, turintiems C arba CE kategorijos vairuotojo pažymėjimą, tokiu atveju galima dirbti vairuotoju arba valdyti specialių įgūdžių reikalaujančias transporto priemones, kas yra labai vertinama ir gerai apmokama.

Darbas Olandijoje be kalbos – galimas

Olandų kalba tikrai nėra ta, kurią mokėtų daugelis. Tačiau jei manote, kad darbas Olandijoje jums yra nepasiekiamas vien todėl, kad nešnekate olandiškai, klystate. Reikėtų pažymėti, kad Olandijoje pirmoji užsienio kalba yra anglų, tad anglų kalba puikiai šneka praktiškai visi gyvenantys Nyderlanduose. Jūsų anglų kalba taip pat nėra tobula? Ne bėda, galime surasti tokį darbą Olandijoje, kur reikia tik minimalių anglų kalbos žinių.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad dažniausiai darbas Olandijoje be kalbos galimas fabrike. Pakuojant, rūšiuojant ar dėliojant jums užteks suprasti viršininko nurodymus ir atsakyti paprastomis angliškomis frazėmis. Žinoma, gerai mokant anglų kalbą darbas Olandijoje atveria kur kas didesnes galimybes. Todėl daugelis atvykę dirbti į šią šalį nemokėdami kalbos, pasiryžta ištobulinti savo anglų kalbos žinias ar pramokti olandų kalbos, kas padeda kopti sėkmingos karjeros laiptais.

Darbas Olandijoje su apgyvendinimu – mūsų rūpestis

Neretai norinčius dirbti Olandijoje neramina apgyvendinimo klausimas. Dėl to nerimauti nereikėtų, nes darbas Olandijoje su apgyvendinimu – mūsų rūpestis. Surasime ne tik jums labiausiai tinkantį darbą, bet ir gyvenamą vietą, tad galėsite patogiai įsikurti ir iškart pradėti dirbti.

Reikėtų pastebėti, kad apgyvendinimo klausimas – itin aktualus tiems, kas į Nyderlandus nori atvykti sezoniniams darbui, tokiu atveju yra gan nelengva rasti gyvenamąją vietą trumpam laikotarpiui. Taip pat dėl apgyvendinimo nerimauja poros, norinčios ir dirbti, ir gyventi kartu. Tačiau mūsų komandai šie keblumai – lengvai įveikiami. Tad visai nesvarbu ar jūsų tikslas sezoninis darbas Olandijoje, ar pastovus, ar atvyksite vieni, ar su antrąja puse, mes padėsime jums rasti kokybišką darbą ir komfortiškus namus.

Darbas Olandijoje: kodėl verta įsidarbinti?

Darbas Olandijoje turi daugybę privalumų, išskyrėme pagrindinius, kuriuos reikia žinoti prieš išvykstant dirbti į šią šalį:

  • Minimalus atlyginimas leis gyventi oriai. Olandijoje minimalus atlyginimas yra vienas didžiausių Europos Sąjungoje. Šiuo metu Nyderlanduose minimalus darbo užmokestis 21 metų ir vyresniems darbuotojams siekia 1 745 eurų per mėnesį. Tad net ir dirbdami nekvalifikuotą darbą uždirbsite pakankamai, kad gyventumėte oriai ir galėtumėte papildomai susitaupyti.
  • Įsikursite vienoje laimingiausių šalių. Olandija – įvardijama kaip viena laimingiausių pasaulio šalių. Tokius duomenis skelbia „Pasaulio laimės indekso“ tyrimas, kurį jau daugelį metų atlieka Jungtinės Tautos. Reikia pastebėti, kad šiame tyrime dalyvauja daugiau nei 150 pasaulio valstybių, tarp kurių Olandija galime rasti laimingiausiųjų dešimtuke.
  • Pasieksite tiek, kiek panorėsite. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad olandai itin vertina darbščius, nuolat tobulėjančius darbuotojus. Tad jei būsite atsakingi, daug dirbsite, rodysite norą tobulėti bei mokytis, netrukus būsite pastebėti ir sėkmingai užkopsite karjeros laiptais.

Norite sužinoti daugiau apie darbą Olandijoje? Susiekite su mūsų komanda, atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Daugiau
Mažiau