Darbas Olandijoje

Darbas Olandijoje – įsitvirtinkite vienoje laimingiausių šalių

Darbas Olandijoje tikrai nenuvils tų, kurie nori dirbti ir įsitvirtinti vienoje laimingiausių pasaulio šalių. Atpalaiduojanti atmosfera, visuomet draugiškai besišypsantys žmonės, žemas bedarbystės lygis, vienas didžiausių minimalių atlyginimų Europos Sąjungoje: ir tai – tik keletas priežasčių, kodėl darbo pasiūlymai Olandijoje nusipelno dėmesio iš kiekvieno, svarstančio galimybę išbandyti savo jėgas užsienio valstybės darbo rinkoje.

Kaip tik šiuo metu susiduriate su finansinėmis problemomis, tad ieškote darbo? Norėdami rasti geriau apmokamą, didesnes karjeros galimybes žadantį, esate atviri naujiems darbo pasiūlymams? O gal atėjo laikas dideliems pokyčiams, tad darbas ir gyvenimas užsienyje atrodo pati geriausia išeitis? Darbas Olandijoje gali būti kaip tik tai, ko ieškote!

Jei nežinote, kaip rasti darbą Olandijoje ar kitoje užsienio valstybėje, visų pirma susiekite su „BondoJobs“ darbo rinkos profesionalų komanda. Aptarsime Jūsų lūkesčius darbo užsienyje atžvilgiu, apžvelgsime, kokie šiuo metu darbo Nyderlanduose skelbimai yra prieinami mūsų duomenų bazėje. Ir, atsižvelgiant į tai, ko norite ir ką galite pasiūlyti darbdaviui, Jums bus pateikti tinkamiausi darbo pasiūlymai Olandijoje.

Darbo paieškos su „BondoJobs“ be jokių rūpesčių!

Darbas Olandijoje vilioja tiek puikiomis darbo sąlygomis, tiek dosniu atlyginimu, tiek, žinoma, pačios šalies, kaip darbo ir gyvenamosios vietos, privalumais. Visgi, puikiai suprantame, kodėl Jūs, užuot krovęsis lagaminus ir vykęs dirbti į šią laimingų žmonių šalį, vis dar neryžtingai sėdite namuose, nuolat sekdami, kokius darbo siūlo Amsterdame ir kituose Olandijos miestuose. Savarankiška darbo užsienyje paieška yra iš tiesų sudėtinga. Siūlomi darbai Nyderlanduose kelia abejonių dėl savo patikimumo: kas bus, jei apgaus? O, jau radus patrauklią darbo vietą, neretai susiduriama su įvairiais biurokratiniais sunkumais, nesusišnekėjimo problemomis, gyvenamosios vietos paieška ir kitais nesklandumais.

Jei norite išvengti panašių rūpesčių ir pilni energijos bei geros nuotaikos kibti į savo naująjį darbą Olandijoje, geriausias sprendimas – jo paieškas patikėti profesionalams. Įdarbinimas Olandijoje ir kitose užsienio valstybėse – tai, ką geriausiai išmano ir Jums pasiūlyti gali „BondoJobs“ komanda.

Svarbu pabrėžti, jog Olandijos darbo rinkoje dirbame ne vienerius metus. Mūsų partneriai, su kuriais esame užmezgę glaudžius bendradarbiavimo ryšius – tik patikimos šios šalies agentūros. Savo klientams siūlome tik tiesiogines darbo sutartis, užtikrinančias tokias pat darbo sąlygas bei visas socialines garantijas, kurias gauna ir tos šalies piliečiai.

 

Darbo pasiūlymai Olandijoje išsiskiria įvairove

Koks darbas Olandijoje Jūsų laukia? Tai – tik Jūsų pasirinkimas, priklausantis nuo individualių norų, poreikių bei galimybių. „BondoJobs“ turimi darbo pasiūlymai Olandijoje, kuriuos nuolat papildome naujomis laisvomis darbo vietomis, yra labai įvairūs, orientuoti į skirtingą išsilavinimą, patirtį bei profesinius įgūdžius turinčius asmenis. Visgi, galime išskirti, jog darbo ieškančių tautiečių tarpe populiariausi ir dažniausiai pasitaikantys darbo pasiūlymai Olandijoje apima įvairias pozicijas logistikos, transporto bei gamybos srityse.

Darbas Olandijoje moterims

Remdamiesi savo, kaip patikimos įdarbinimo agentūros ilgamete patirtimi, pastebėjome, jog moterys, ieškančios darbo užsienyje, dažnai suinteresuotos fiziškai nesunkaus darbo pasiūlymais. Tad darbą Olandijos fabrikuose ir sandėliuose noriai renkasi ne tik vyrai, bet ir dailiosios lyties atstovės. Pagrindinės to priežastys – įvairiapusis, nesunkiai perprantama specifika išsiskiriantis ir, ne mažiau svarbu, gerai apmokamas darbas Olandijoje. Moterys Olandijos fabrikuose gali dirbti pakuotojomis, prekių surinkėjomis, pagalbinėmis darbuotojoms ar kitokį, daug fizinių jėgų nereikalaujantį darbą.

Žinoma, priklausomai nuo konkretaus atvejo, tai yra darbo ieškančio asmens turimos kvalifikacijos, patirties, profesinių įgūdžių ir žinių bei ambicijų dirbti ir užsidirbti, moterims atviri tie patys darbo pasiūlymai Olandijoje, garantuojamos tokios pačios darbo sąlygos, uždarbio ir karjeros galimybės, kaip ir vyrams. 

Darbas Olandijoje vyrams

Vyrams, kurie yra fiziškai stipresni, o neretai ir turintys daugiau patirties, pavyzdžiui, pramonės ir gamybos sektoriuose, darbą Olandijoje gali pasiūlyti dažna tos šalies įmonė, su kuria bendradarbiaujame.  

Tiesa, darbas Olandijoje gali atverti dar didesnes galimybes tiems vyrams, kurie turi ne tik B, bet ir C arba CE kategorijos vairuotojo pažymėjimą, taip pat – aukštuminio krautuvo vairuotojo teises. Tokiu atveju galima dirbti vairuotoju arba valdyti specialių įgūdžių reikalaujančias transporto priemones. Tokios pozicijos, kaip žinia, labai vertinamos ir gerai apmokamos. Žinoma, jei minėtus „popieriukus“ ir darbo patirtį, logistikos srityje dažnai pageidaujama, turi moteris, darbdavys noriai atvers duris ir jai, pasiūlydamas puikias darbo sąlygas ir solidų atlyginimą.

Darbas Olandijoje poroms

Jei, dėl finansinių (juk du solidūs atlyginimai visada geriau, nei vienas, tiesa!) ar kitų priežasčių, į užsienį norite vykti su antrąja puse, bene geriausias pasirinkimas poroms – darbas Olandijos fabrikuose ar sandėliuose. Šios sritys pasižymi darbų įvairove, tad moterims gali būti pasiūlyti fiziškai lengvesni, o vyrams – didesnės ištvermės reikalaujantys darbai.

Darbas Olandijoje be kalbos? Žinoma!

Olandų kalba nepatenka į labiausiai paplitusių kalbų, kurią mokėtų daugelis, sąrašą. Tad dvejonės, jog  darbas Olandijoje jums yra nepasiekiamas vien todėl, kad nešnekate olandiškai, visiškai neturi pagrindo!

Anglų kalba, kuri yra pirmoji užsienio kalba šioje šalyje, puikiai komunikuoja kone visi Nyderlandų gyventojai. Negalite pasigirti ir tobulomis šios kalbos žiniomis? Jūsų anglų kalba taip pat nėra tobula? Ne bėda! Galime surasti tokį darbą Olandijoje, kuriame pakaks minimalių anglų kalbos žinių.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog darbas Olandijoje be kalbos dažniausiai galimas fabrike, kuriame, atliekant darbo funkcijas, išvengiama tiesioginio kontakto su klientais.  Pavyzdžiui, pakuojant, rūšiuojant, dėliojant  ar atliekant kitus, nesudėtingus darbus, užtenka suprasti viršininko nurodymus ir atsakyti paprastomis angliškomis frazėmis.

 Žinoma, gerai mokant anglų kalbą, darbas Olandijoje atveria kur kas didesnes galimybes profesiniu atžvilgiu bei palengvina socialinę adaptaciją. Tad dažnas, atvykęs dirbti į šią šalį ir nemokantis užsienio kalbos, pasiryžta tobulinti turimas žinias ar net pradeda mokintis olandų kalbą. O tai – tiesiausias kelias kopti sėkmingos karjeros laiptais ar net visam likti gyventi šioje nuostabioje šalyje.

Darbas Olandijoje su apgyvendinimu? Tai – mūsų rūpestis!

Svarstančius apie darbo Olandijoje galimybę, neretai neramina gyvenamosios vietos paieškos klausimas. Natūralu, jog ši tema yra itin aktuali tiems, kurie į Nyderlandus nori atvykti sezoniniam darbui. Žinant šios šalies NT rinkos tendencijas, akivaizdu, jog rasti gyvenamąją vietą trumpam laikotarpiui iš tiesų nelengva. Taip pat dėl apgyvendinimo nerimauja poros, norinčios Olandijoje dirbti ir gyventi kartu.

Nusprendę darbo paieškas patikėti „BondoJobs“ komandai, ir šį rūpestį galėsite perduoti mums! Surasime  ne tik Jums labiausiai tinkantį darbą, bet ir patogų, komfortiškas gyvenimo sąlygas užtikrinantį būstą.  Tad, vos tik atvykę iš Lietuvos, galėsite patogiai įsikurti ir iškart kibti į darbus.

Mums visai nesvarbu, Jūsų tikslas – sezoninis darbas Olandijoje  ar pastovi darbo vieta, į šią šalį atvyksite vieni ar su antrąja puse, mes įsipareigojame padėti Jums rasti kokybišką darbą ir komfortiškus namus.

Darbas Olandijoje: kodėl verta įsidarbinti?

Darbas Olandijoje turi daugybę privalumų. Išskyrėme tik kelis pagrindinius, su kuriais, prieš vykstant dirbti į šią šalį, pravartu susipažinti.

  • Minimalus atlyginimas leis gyventi oriai. Puiki žinia: Olandijoje minimalus atlyginimas yra vienas didžiausių Europos Sąjungoje! Šiuo metu Nyderlanduose minimalus darbo užmokestis 21 metų ir vyresniems darbuotojams siekia 1 745 eurų per mėnesį. Tad, net ir dirbdami nekvalifikuotą, nesudėtingą darbą, uždirbsite pakankamai, jog gyventumėte oriai ir galėtumėte papildomai susitaupyti ar finansiškai paremti Lietuvoje likusius šeimos narius.
  • Įsikursite vienoje laimingiausių šalių. Olandija yra įvardijama kaip viena laimingiausių pasaulio šalių. Tokius duomenis skelbia „Pasaulio laimės indekso“ tyrimas, kurį jau daugelį metų atlieka Jungtinės Tautos. Reikia pastebėti, jog šiame tyrime dalyvauja daugiau nei 150 pasaulio valstybių, tarp kurių Olandija nuolat puikuojasi laimingiausiųjų dešimtuke.

Kyla klausimas, kuo šis faktas susijęs su darbo rinka? Žmogui, dirbančiam užsienyje, teigiamos emocijos, kurias skleidžia aplink gyvenantys asmenys, gali tapti svarbia palaikymo ir motyvacijos priemone. Galiausiai, kai visi aplinkui šypsosi, nejučia ir pats užsikreti gera nuotaika!

  • Pasieksite tiek, kiek panorėsite bei, žinoma, kiek pastangų įdėsite. Mums, lietuviams, kuriuos teigiamai vertina daugelio užsienio šalių darbdaviai, reikšmingas faktas, jog olandams imponuoja teigiamai, motyvaciją nuolatiniam tobulėjimui rodantys darbuotojai. Tad, jei būsite atsakingi, daug dirbsite, rodysite norą tobulėti bei mokytis, net neabejojame, jog netrukus būsite pastebėti darbdavio ir galėsite džiaugtis ne tik didesniu atlyginimu, bet ir, tikėtina, atsivėrusiomis palankiomis galimybėmis kopti karjeros laiptais.

Pradėjus nuo paties žemiausio laiptelio, įsitvirtinta atsakingame, aukštesnės kvalifikacijos vadovaujamame darbe. Sezoninio darbo pasiūlymai virto ilgalaike profesine veikla, paskatinusia likti gyventi Olandijoje ilgesniam (o gal net ir visam) laikui. Ir tai – tik kelios nuotrupos iš buvusių „BondoJobs“  klientų sėkmės istorijų!

Norite sužinoti daugiau apie darbą Olandijoje? O gal jau esate priėmę tvirtą sprendimą išvykti dirbti į šią šalį, tik trūksta profesionalios informacijos, nuo ko pradėti? Susiekite su mūsų komanda! Jūsų laukia malonus, nemokamas pokalbis su „BondoJobs“  atstovu, kurio metu atsakysime ne tik į visus rūpimus klausimus, susijusius su darbu Olandijoje, bet ir pateiksime konkrečių, individualiai tinkamų darbo pasiūlymų.

Daugiau
Mažiau