Darbas Belgijoje

Darbas Belgijoje – puiki darbo užsienyje galimybė tiems, kurie yra suinteresuoti ne tik dosniu atlyginimu, bet taip pat nori svečioje šalyje gyventi pilnavertį socialinį gyvenimą. Minimalus atlyginimas Belgijoje, kuris yra reguliariai peržiūrimas ir didinimas – vienas didžiausių Europoje. O vietiniai gyventojai – geranoriškai nusiteikę iš kitų šalių atvykusių žmonių atžvilgiu, pasiruošę padėti adaptuotis tiek darbe, tiek maloniai priimti į savo bendruomenę.

Jei Jūs dar tik pradedate savo kelionę darbo rinkoje, norite ne tik solidžiai užsidirbti, bet ir sukaupti vertingą patirties „bagažą“ ar suvokti, kurioje srityje yra Jūsų vieta, darbas Belgijoje – puiki galimybė. Kaip ir tuo atveju, jei turite darbą, tačiau ieškote geresnių uždarbio ir karjeros galimybių. Darbo pasiūlymai Belgijoje patrauklūs ir tiems, kurie pasiryžo kardinalioms gyvenimo permainoms bei nori ne tik dirbti, bet ir praplėsti savo akiratį.

Nesvarbu, ar dar tik svarstote apie galimybę išvykti dirbti į Belgiją ar kitą valstybę, ar jau esate tvirtai pasiryžę šiam žingsniui, kreipkitės į mus – „BondoJobs“ įdarbinimo profesionalų komandą. Atsižvelgsime į tai, kokių pageidavimų (atlyginimo dydis, karjeros galimybės ir pan.) darbo vietos atžvilgiu turite bei ką galite pasiūlyti potencialiam darbdaviui (patirtis, įgūdžiai, motyvacija ir kita) užsienyje ir pateiksime Jums tinkamiausią darbo Belgijoje pasiūlymą. Šiuo metu mūsų interneto svetainėje esantys darbo Belgijoje skelbimai nepatraukė Jūsų dėmesio? Išduosime paslaptį: individualaus pokalbio metu tikrai rasime ką Jums pasiūlyti!

Patikėkite darbo paieškas Belgijoje „BondoJobs“ specialistams!

Darbas užsienyje vilioja įvairiomis perspektyvomis. Kita vertus, netrūksta ir abejonių, kaip seksis ir kas laukia naujoje darbo vietoje bei svečioje šalyje. Norint, jog darbo užsienyje patirtis būtų „užprogramuota“ sėkmei bei būtų užbėgama už akių bereikalingiems rūpesčiams, iš karto reikia priimti teisingus sprendimus. Vienas jų – kreiptis į „BondoJobs“ komandą.

Mūsų sritis – įdarbinimo paslaugos užsienyje, tarp jų – ir darbas Belgijoje. Mėgstame ir puikiai išmanome tai, ką darome. Per ilgą, sėkmingos veiklos laikotarpį šioje srityje esame užmezgę ryšius su įvairiomis patikimomis įdarbinimo agentūromis užsienyje. Įdarbinimas įforminamas, pasirašant užsienietišką sutartį, garantuojančią mūsų klientams geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas.

Jei nuspręsite kreiptis į mus, Jums bus pateikti ne tik individualiai tinkamiausi darbo pasiūlymai Belgijoje. Puikiai suprantame, jog „popierizmas“, ypač kalbant apie darbą užsienyje, gali sukelti nemažai rūpesčių. Tad mūsų komanda, profesionaliai ir operatyviai, sutvarkys visus įdarbinimo formalumus.

Pasirūpinsime, jog Jūsų lauktų ne tik pažadėtas darbas Belgijoje, bet ir gyvenamoji vieta. Juk komfortiškas, jaukus, strategiškai darbo vietos esantis būstas – būtina sąlyga, jog, atvykus į svetimą šalį, jaustumėtės saugiai ir užtikrintai.

Mūsų bendravimas su klientais nenutrūksta, kai šie pasirašo darbo sutartį. Įsipareigojame palaikyti ryšį ir Jums jau dirbant. Atsakysime į visus, su darbu susijusius klausimus ir ieškosime būdų, kaip operatyviai išspręsti problemas, jei, dirbdami, su jomis susidursite.

Koks darbas Belgijoje Jūsų laukia?

Darbas – svarbi žmogaus gyvenimo dalis. Tad, pateikdami darbo užsienyje pasiūlymus, išanalizuojame ne tik tai, ką žmogus turi ir geba (patirtis, specifiniai įgūdžiai, kalbų mokėjimas ir pan.), bet ir ko tikisi iš darbo vietos.

Daugiausiai laisvų darbo vietų, kurias galime pasiūlyti darbo Belgijoje ieškantiems, turime gamybos, logistikos srityse. Dažnai tai – aukštos kvalifikacijos, patirties ar puikaus anglų kalbos mokėjimo nereikalaujantys pasiūlymai, atveriantys sėkmingo uždarbio galimybes daugeliui žmonių. Būtina sąlyga – motyvacija dirbti bei užsidirbti! Žinoma, darbo pasiūlymai yra nuolat atnaujinami, tad tinkamas, solidžiai apmokamas darbas Belgijoje bus pasiūlytas ir aukštesnę kvalifikaciją, darbo patirtį turintiems asmenims.

Darbas Belgijoje moterims

Skelbimuose, kuriuose siūlomas darbas Belgijoje ar kitoje valstybėje, kandidato lytis, siekiant išvengti diskriminacijos temos, nurodoma retai. Svarbiausia – dirbančiojo gebėjimai bei asmeninės savybės. Visgi, natūralu, jog moterys yra linkusios rinktis fiziškai lengvesnį darbą. Tokių darbo vietų galime pasiūlyti Belgijos fabrikuose, sandėliuose, pavyzdžiui, pakuotojos, prekių surinkėjos, pagalbinės darbuotojos ir kitose pozicijose. Svarbiausia, jog darbas Belgijoje moterims, nors ir mažiau fizinių jėgų bei ištvermės reikalaujantis, taip pat yra gerai apmokamas.

Darbas Belgijoje vyrams

Fiziškai stiprūs, ištvermingi, atkaklūs: tai – savybės, puikiai apibūdinančios vyrus ir, ne paslaptis, vertinamos visų darbdavių. Vyrai, nusprendę išbandyti savo jėgas Belgijos darbo rinkoje, gali dirbti kone visus darbus. Visgi, daugiausiai pasiūlymų jiems yra gamybos, pramonės, logistikos srityse. 

Aišku, norint kandidatuoti į, pavyzdžiui, vairuotojo darbo vietą, vien motyvacijos nepakanka. Būtinas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. O, priklausomai nuo konkretaus darbo pasiūlymo – ir C ar CE kategorija. Jei minėtos kategorijos yra nurodytos ir Jūsų vairuotojo pažymėjime, pradžiuginsime: esate patrauklus kandidatas į puikiai apmokamą, perspektyvią darbo vietą.

Visada praverčia teisė bei patirtis vairuoti kitas transporto priemones, pavyzdžiui – aukštuminį krautuvą. Aukštuminio krautuvo vairuotojo darbas – gana dažnai pasitaikantis „BondoJobs“ darbo Belgijoje pasiūlymas.

Žinoma, jei teisę vairuoti minėtas transporto priemones turi moterys ir joms priimtina ši sritis, darbas Belgijoje logistikoje prieinamas ir pastarosioms.

Darbas Belgijoje poroms

Darbas Belgijoje ar kitoje užsienio šalyje – sprendimas, kuriam pasiryžti gali būti sunku dėl įvairių priežasčių. Viena jų – artimi santykiai su antrąją puse, kuriems, natūralu, atstumas ir laikas gali tapti rimtu išbandymu. Kodėl, užuot stačius „ant kortos“ asmeninį gyvenimą ir pasmerkus save bei antrąją pusę ilgesiui, neišvykus dirbti į užsienį drauge?

Darbas ir gyvenimas užsienyje kartu su antrąją puse – sprendimas, atnešiantis ne tik emocinę naudą. Jūs visada jausite artimo žmogaus palaikymą, motyvuosite vienas kitą siekti geresnių rezultatų darbe ar, pavyzdžiui, skatinsite mokytis anglų ar kitos užsienio kalbos, reikalingos profesinėje veikloje. Žinoma, ir laisvalaikis su antrąją puse bus kur kas turiningesnis. Ne mažiau, svarbu, jog dirbdami dviese, uždirbsite daugiau. Tad ir finansinės gerovės tikslas, paskatinęs Jus pasiryžti darbui užsienyje, bus pasiektas greičiau.

Dažno kliento, vykstančio dirbti į užsienį su antrąją puse, pageidavimas – galimybė dirbti toje pačioje įmonėje. Jei Jums aktualu darbas Belgijoje poroms, bene geriausias pasirinkimas – darbas fabrikuose, sandėliuose. Tai vietos – išsiskiriančios darbų įvairove, tad moterims bus pasiūlytas fiziškai lengvesnis, o vyrams – daugiau ištvermės reikalaujantis darbas Belgijoje.

Darbas Belgijoje be kalbos

Jei Jums aktualu darbas Belgijoje, teks prisiminti anglų kalbos žinias. Jei, pavyzdžiui, Vokietijoje ar Olandijoje (fabrikuose, sandėliuose) gali būti prieinamas darbas ir be užsienio kalbos, tai įmonės Belgijoje, ieškančios darbuotojų, pageidauja bent minimalaus anglų kalbos mokėjimo.

Tiesa, galite būti ramūs, nei jei ir „nežibate“ savo anglų kalba. Pozicijose, nereikalaujančiose aukštos kvalifikacijos, komunikacijai su vadovu ir kolegomis pakanka ir anglų kalbos pagrindų.

Kodėl darbas Belgijoje – puikus pasirinkimas?

Žmogui, sprendžiančiam, su kuria užsienio šalimi sieti savo profesinį gyvenimą, žinoma, labai svarbu, kokį atlyginimą, atsižvelgiant į ekonominę situaciją, siūlo toje valstybėje veikiančios įmonės. Tačiau lemiamu motyvu, paskatinančiu padaryti vieną ar kitą pasirinkimą, gali tapti ir kitos priežastys, pavyzdžiui, susijusios su vietinių tos šalies gyventojų elgsenos ar charakterio ypatybėmis. Teigdami, jog darbas Belgijoje – puikus pasirinkimas, pateikiame kelias, tai patvirtinančias priežastis.

Patrauklus darbo užmokestis

Minimalus atlyginimas Belgijoje 2022 m. liepos mėn. pasiekė 1840 Eur ( prieš mokesčius). Tai – iš tiesų solidi suma, kurios pakaks ne tik savo būtiniausių poreikių patenkinimui, bet ir pramogoms, taupymui ir finansinei pagalbai Lietuvoje likusiems artimiesiems.

Svarbu žinoti ir tai, jog oficialus darbas Belgijoje, įforminamas pasirašant belgišką darbo sutartį, Jums gali pasiūlyti gerokai daugiau, nei minimalus uždarbis. Atlyginimo dydį lemia konkreti darbo pozicija, darbuotojo turima patirtis, išdirbtas laikas, pasiekti rezultatai bei įvairūs kiti kriterijai, taikomi konkrečioje įmonėje. Darbas Belgijoje motyvuotiems, darbštiems, į tikslą orientuotiems žmonėms atveria puikias uždarbio galimybes ir karjeros perspektyvas.

Pozityvus vietinių požiūris į dirbti atvykusius

Belgija – valstybė, kuri, vertinant pasaulio mastu, užima antrąją vietą pagal užsieniečiams suteiktų pilietybių skaičius. Ir tai nėra vien „sausas“ faktas, atspindintis valstybės poziciją. Kitataučių atžvilgiu draugiški ir patys belgai. O tai – niuansas, svarbus kalbant tiek apie sėkmingą adaptaciją kolegų, tiek ir greta gyvenančių žmonių tarpe.

Belgija – šalis, palepinsianti Jūsų skonio receptorius!

Net jei Jums ir nebus pasiūlytas darbas Belgijoje, šokolado fabrike, saldus gyvenimas šioje šalyje garantuotas! Šokoladas ir kiti gardžiausi desertai – savotiška Belgijos vizitinė kortelė. Jūsų receptoriams priimtinesnis kartus skonis? Nepamirškite paragauti ir belgiško alaus!

Belgija – strategiškai patogi Europos valstybė

Šioje šalyje veikia ne tik pagrindinės ES, NATO  ir kitų tarptautinių  organizacijų būstinės. Strategiškai patogi ir Belgijos vieta kitų Europos valstybių atžvilgiu. Jei šioje valstybėje apsistosite ilgesniam laikui, tikėtina, aplankysite Prancūziją, Didžiąją Britaniją, Olandiją ir kitas, netoliese esančias valstybes. Taip darbas ir gyvenimas Belgijoje taps dar įsimintinesne patirtimi!

Viskas, ko reikia, jog žengtumėte pirmąjį žingsnį darbo šioje šalyje link, tai – kreiptis į „BondoJobs“ įdarbinimo profesionalų komandą. Jums bus pateikti individualiai tinkamiausi darbo pasiūlymai Belgijoje, iš kurių pasirinksite priimtiniausią variantą. O visapusiška pagalba, kurią teikiame savo klientams (įdarbinimo formalumų tvarkymas, gyvenamosios vietos paieškos ir kita) suteiks dar daugiau užtikrintumo išvykus dirbti į svečią šalį.

Daugiau
Mažiau