Darbas be kalbos

Darbas užsienyje be kalbos su „BondoJobs“

Darbo pasiūlymai užsienyje vilioja ne tik patraukliu uždarbiu ar karjeros perspektyvomis, bet ir galimybe artimiau pažinti kitą šalį. Visgi, darbo skelbimai, kuriuose siūlomas vienas ar kitas darbas svečioje šalyje, neretai praverčiami, mintyse tyliai pagalvojus, jog tai – tikrai ne man. Kas bus, jei nesugebėsiu tinkamai atlikti paskirtų užduočių? Nepritapsiu kolektyve? O jei darbdavys pasirodys nesąžiningas ir nesumokės uždirbti pinigų? Galiausiai, kur garantija, jog, nuvykus į svajonių šalį, tikrai gausiu man pažadėtą darbo vietą? Dar daugiau panašių abejonių kelia situacija, jei žmogui yra reikalingas darbas užsienyje be kalbos.

Nemokant užsienio kalbos ar teturint silpnus jos pagrindus, savarankiška darbo paieška svečioje šalyje tampa iš tiesų rimtu išbandymu. Užuot rizikavus, jog misija „darbas užsienyje be kalbos“ nepasiseks, racionalesnis sprendimas – kreiptis į „BondoJobs“ įdarbinimo užsienyje profesionalų komandą!

Šioje srityje dirbame jau daug metų. Bendradarbiaujame tik su patikimomis įdarbinimo agentūromis Vokietijoje, Olandijoje bei Kipre, kurios siūlo mūsų darbuotojams visas garantijas užtikrinančias užsienietiškas darbo sutartis. Dalis mūsų turimų pasiūlymų yra orientuoti į asmenis, kuriuos domina būtent darbai užsienyje be kalbos.

Bendradarbiaujant su „BondoJobs“ komanda, Jums bus ne tik pasiūlytas nereikalaujantis kalbos darbas. Taip pat padėsime sutvarkyti visus įdarbinimo dokumentus. Pasirūpinsime gyvenamosios vietos paieška. O, reikalui esant, suteiksime kvalifikuotą pagalbą ar atsakysime į visus rūpimus klausimus, iškylančius jau dirbant.

Darbas užsienyje be anglų kalbos

Darbas užsienyje be kalbos apima ne tik tas laisvas darbo vietas, į kurias kandidatuojantiems nekeliamas tos šalies vietinės kalbos mokėjimo reikalavimas. Juk, logiškai galvojant, ar daug lietuvių gali mokėti, pavyzdžiui, olandų kalbą, kurios paplitimas pasaulio mastu ir taip nėra didelis? Vokietijoje, Olandijoje, Kipre – Europos valstybėse, kuriose siūlome Jums dirbti, galima puikiai susikalbėti ir anglų kalba.

 Nemokate ir pastarosios? Bendradarbiaujant su mumis, visiškai realus variantas – patikimas, gerai apmokamas darbas užsienyje be anglų kalbos.  Žinoma, norintys dirbti, pavyzdžiui, turizmo sektoriuje (tokių pasiūlymų netrūksta Kipre), turi gebėti kalbėti angliškai ar rusiškai. Juk verbalinė komunikacija minėtoje srityje – ne tik pagrindinis darbo įrankis, bet ir galimybė džiaugtis solidžiais, arbatpinigiais.

Darbas užsienyje be anglų kalbos mūsų klientams įprastai yra siūlomas įvairiose pozicijose (prekių surinkėjai, pakuotojai, rūšiuotojai ir kita) fabrikuose, sandėliuose. Dažniausiai tai – nesudėtingi, specifinių įgūdžių nereikalaujantys, lengvai perprantami darbai, puikiai tinkantys tiek vyrams, tiek moterims, tiek ir poroms, norinčioms dirbti kartu. Užsienio įmonės, kurios siūlo darbą nemokantiems kalbos, natūralu, yra pasiruošusios suteikti visapusišką pagalbą ne tik susipažįstant su darbo specifika, bet ir adaptuojantis kolektyve.

Džiaugiamės, jog mūsų siūloma galimybė – darbas užsienyje be kalbos – atveria  duris į perspektyvesnį, finansiškai stabilesnį gyvenimą platesniam tautiečių, norinčių dirbti svetur, ratui. Visgi, mes jokiu būdu nesakome, jog užsienio kalba nėra reikalinga. Priešingai. Tai – kelias į dar solidžiau apmokamą darbą ir geresnes karjeros galimybes. Tad raginame „nemoku užsienio kalbos“ pakeisti į „išmoksiu!“. Turint motyvacijos ir būnant aplinkoje, kurioje kalbama, pavyzdžiui, angliškai, šį tikslą pasieksite lengviau, nei galbūt manėte.  

Darbas užsienyje su apgyvendinimu

Kalbos barjeras – problema ieškant ne tik patikimo, gerai apmokamo darbo, bet ir gyvenamosios vietos užsienyje. Komfortiškas, visas patogiam gyvenimui būtinas sąlygas užtikrinantis būstas – vienas iš saugumo garantų, išvykus dirbti į svečią šalį, aktualus ne tik pačiam, bet ir Lietuvoje likusiems artimiesiems. Juk pastarieji taip pat rūpinasi, kaip Jums sekasi įsitvirtinti naujoje šalyje. Dar daugiau atsakomybės tenka, jei dirbti į užsienį atvykstama su antrąją puse. Tuomet reikia galvoti ne tik apie savo, bet ir artimo žmogaus gyvenimo sąlygas.

Patikėję darbo paieškas mums, galėsite nesukti galvos ir dėl gyvenamosios vietos. Nesvarbu, kokiam laikotarpiui Jums reikalingas būstas, jame gyvensite vienas ar su antrąja puse: mes pasirūpinsime surasti Jums patogų, kiek įmanoma arčiau darbo esantį būstą. Jums, išsikrovus daiktus savo naujuose, laikinuose namuose, beliks kaupti jėgas laukiantiems darbams!

Darbas užsienyje be kalbos – tik viena iš galimybių, kurią siūlome savo klientams. Jums tereikia išsakyti savo lūkesčius ir pageidavimus, o mes, įvertinę Jūsų galimybes bei tuo metu prieinamus darbo pasiūlymus, pateiksime Jums geriausią karjeros užsienyje variantą!

Daugiau
Mažiau