Darbas Poroms

Darbas užsienyje poroms – dirbkite ir gyvenkite kartu

Darbas užsienyje poroms yra tai, ką siūlo BondoJobs komanda. Nors darbas užsienyje suteikia finansinę laisvę, praplečia akiratį ir atveria daug galimybių, tačiau labai dažnai išvykti dirbti į svečias šalis sutrukdo įsipareigojimai antrajai pusei. Baiminamasi, kad meilė per atstumą išblės ar kamuos neįveikiamas ilgesys. Todėl darbas užsienyje poroms yra vienas geriausių būdų išsaugoti santykius, užsidirbti ir kartu įgyvendinti turimas svajones.

BondoJobs pasirūpins tuo, kad dirbti į užsienį galėtumėte išvykti su antrąja puse, surasime tiek jums, tiek jūsų mylimam žmogui tinkamiausią darbą ir gyvenamąją vietą. Kokybiškesnio gyvenimo keliu ženkite kartu!

Darbas užsienyje poroms: ką siūlome?

Sutiksite, kad pradėti gyvenimą naujoje vietoje dviese yra kur kas drąsiau, tiesa? Mylimo žmogaus artumas bei palaikymas motyvuoja ir padeda siekti užsibrėžtų tikslų. Būtent dėl šių priežasčių darbas poroms užsienyje yra ne tik galimybė kartu įsitvirtinti naujoje šalyje, bet ir stimulas kuo daugiau užsidirbti, pasiekti karjeros, susitaupyti pinigų ir užsitikrinti sotų bei laimingą gyvenimą. Jei apie tai su savo antrąją puse pasvajojate ir jūs, tuomet kreipkitės į BondoJobs, nes mes įgyvendiname visus porų norus ir suteikiame itin geras sąlygas tiek dirbti, tiek gyventi užsienyje.

Kokius darbus užsienyje siūlome poroms? Jau daugelį metų dirbame su patikimomis agentūromis užsienio šalyse ir siūlome tiesiogines darbo sutartis su darbdaviais Vokietijoje, Olandijoje bei Kipre.

  • Darbas Vokietijoje poroms. Vokietijoje poros, norinčios dirbti kartu, dažniausiai yra laukiamos logistikos bei gamybos sektoriuose. Dažnu atveju poros įsidarbina fabrikuose ar sandėliuose, kur moterys gali dirbti fiziškai lengvesnį darbą, o vyrai yra atsakingi už fiziškai sunkesnes užduotis.
  • Darbas Olandijoje poroms. Olandijoje poros yra laukiamos darbui įvairiuose fabrikuose. Reikėtų pastebėti, kad tokios darbo vietos šioje šalyje – gan dažnas pasiūlymas. O solidus atlyginimas ir geros darbo sąlygos yra tai, kuo mėgaujasi kiekviena pora pasirinkusi darbą Olandijos fabrike.
  • Darbas Kipre poroms. Saulėtasis Kipras – tikras porų rojus. Kartu su antrąją puse galite įsidarbinti tame pačiame bare, restorane ar viešbutyje. Tad ne tik dirbsite drauge, bet ir mėgausitės atpalaiduojančiu laisvalaikiu, saule, jūra ir smėlėtais paplūdimiais.

Darbas užsienyje poroms be kalbos? Surasime.

Kalbos barjeras – viena dažniausių priežasčių, dėl ko poros nesiryžta vykti dirbti į užsienį. Dažnai manoma, kad darbas užsienyje poroms be kalbos yra neprieinamas. Tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Mūsų komanda net ir toms poroms, kurios nemoka užsienio kalbos gali surasti gerai apmokamą darbą svečioje šalyje. Svarbu pažymėti, kad nemokėdami užsienio kalbos galite įsidarbinti Vokietijos ar Olandijos fabrikuose, kur užsienio kalbos žinios nėra būtinos.

Na, o jei poros turi bent minimalias anglų ar kitos užsienio kalbos žinias, tuomet atsiveria dar didesnės darbo bei karjeros galimybės. Be to, mokytis užsienio kalbos drauge yra kur kas smagiau, tad galite vienas kitą motyvuoti ir sėkmingai išmokti.

Darbas poroms užsienyje: kodėl verta vykti drauge?

Darbas poroms užsienyje suteikia daug privalumų, tad išskyrėme svarbiausius, kuriuos reikia žinoti prieš išvykstant dirbti į užsienį su antrąja puse:

  • Sutvirtinsite tarpusavio ryšį. Dirbant ir gyvenant svečioje šalyje vienas kitą palaikysite, motyvuosite ir puoselėsite gražius santykius.
  • Uždirbsite daugiau pinigų. Dvi algos yra geriau nei viena, tiesa? Be to, uždirbdami du solidžius atlyginimus sutaupysite kur kas daugiau ir leisite sau gyventi prabangiau.
  • Mėgausitės nepamirštamu laisvalaikiu. Po darbo dienos ar savaitgaliais kartu galėsite aplankyti žymias užsienio šalies vietas, pasigrožėti apylinkėmis ir patirti nepamirštamų nuotykių.

Domina daugiau informacijos apie darbą užsienyje poroms? Nedvejokite, kreipkitės į BondoJobs komandą, suteiksime visą reikalingą informaciją ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Daugiau
Mažiau